Vidám farsangi hangulat költözött  a Csicsergő Óvodába, ahol délelőtt a gyermekek, az óvónénik és a dadusnénik  is színes jelmezekbe bújtak.

Mese- és szuperhősök, színes tündérek, királykisasszonyok lepték el február 24-én, hétfőn délelőtt az óvodát. Óvodás gyermekeink már hetek óta nagy-nagy izgalommal készültek. Minden nap újabb és újabb ötletekkel rukkoltak elő, minek öltöznek majd fel az óvodai farsangon.
Az óvodába belépve a farsangi hangulatot egyrészről a mókás dekorációk, illetve a termekből kiszűrődő vidám dalok adták meg.

Az óvoda elérte a farsangi nappal kapcsolatos célkitűzéseit, mivel a gyermekek vidám légkörben, változatos tevékenységekben vehettek részt, melyeknek elsődleges alapja az önfeledt játék, szórakozás volt és látva a gyermekek arcát, biztosan állítom, hogy minden ovis maradandó, pozitív élményekkel tért haza.

A képekre kattintva kinagyíthatók a fotók