Óvodánk Katica csoportja május 16-án hátizsákot vett a hátára, tele minden finomsággal és útra indultunk a felsőlajosi állatkertbe.  Várakozással teli nagy örömmel szálltak fel az autóbuszra, amelyen még nem utazott mindenki, így maga az utazás is élmény volt néhányuk számára. Az állatok közelsége csodálattal, érdeklődéssel töltötte el gyermekeinket. Sokat kérdeztek, figyelmesen nézelődtek az állatkertben. A legszebb állatnak a fehér oroszlánt találták. Az állatkerti sétát megszakítva a játszótéren kiugrálhatták, kijátszhatták magukból az esetleges feszültségeket. Fáradtan, de sok-sok élménnyel gazdagodva tértünk haza.

A képekre kattintva kinagyíthatók a fotók

Május 10-én került sor a Családi nap  megszervezésére. A program célja, a család és óvoda, valamint a különböző csoportokba járó gyermekek szülei közti kapcsolat erősítése –ill. leendő új óvodásaink számára ismerkedés és egy „szeletnyi betekintés”. Örömünkre nagyon sok szülő jött el, és az időjárás is kedvezett számunkra. A mozgásos versenyjátékokba a gyermekek örömmel vettek részt. Közben a szülők bográcsaiban forrtak már az ínycsiklandozó finom étkek.   A jól sikerült nap után mindenki kellemesen elfáradva szép élményekkel tért haza.

Szeretnénk megköszönni minden kedves szülő, nagyszülő, segítségét, felajánlását.

Még több kép a galériában megtalálható.